Dlaczego Profus?

Dlaczego warto skorzystać z usług doradcy podatkowego i profesjonalnej kancelarii podatkowej?

Powodów, dla których Klienci decydują się korzystać z usług wykwalifikowanych specjalistów, księgowych i doradców podatkowych, jest co najmniej kilka. Oto najważniejsze z nich:

  • nieznajomość przepisów podatkowych. Nieustannie zmieniające się przepisy podatkowe, ich niejednoznaczność, problemy z interpretacją to udręka większości polskich przedsiębiorców. Czy dotkliwe kary nakładane przez organy podatkowe nie są wystarczającym powodem do skorzystania z usług profesjonalistów?
  • brak czasu na prowadzenie księgowości. Prowadzenie księgowości to zadanie żmudne, monotonne i czasochłonne. Wymagające poświęcania mu wielu godzin lub dni wytężonej pracy. Czy nie lepiej skupić się na prowadzeniu firmy, rozwijaniu jej, powiększaniu obrotów i zysków niż wypełnianiu i sumowaniu dziesiątek rubryk?
  • oszczędności podatkowe. Prowadzenie księgowości we własnym zakresie to nie tylko strata czasu ale i pieniędzy. Fachowa wiedza profesjonalistów to skuteczniejsze metody zmniejszenia obciążeń podatkowych. Dzięki profesjonalistom płacone podatki mogą być znacznie niższe. Czy stać Cię na płacenie wysokich podatków?
  • brak wykwalifikowanej kadry. Znaleźć dobrego księgowego to trudna sztuka. Mającego wieloletnie doświadczenie, znającego przepisy podatkowe, umiejącego stosować je w praktyce. Księgowego, który odpowie na każde pytanie, który podpowie co należy zrobić, gdy podatki są za wysokie. Jaki jest Twój obecny księgowy?
  • oszczędności finansowe. Prowadzenie księgowości przez specjalistyczną firmę jest bardzo często tańsze niż zatrudnianie księgowego na etat. Oszczędności finansowe są widoczne nie tylko na samym wynagrodzeniu ale także na ubezpieczeniu, świadczeniach dodatkowych (urlopy, świadczenia urlopowe), fachowej literaturze, itp. Czy kancelaria podatkowa choruje albo chodzi na urlop?

Korzystając z usług naszej Kancelarii masz pewność, że wyżej wymienione problemy znikną. Masz gwarancję dodatkowych oszczędności. Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą, a potem zadzwoń w celu ustalenia szczegółów.

Zanim zadzwonisz

Kontaktując się z nami przygotuj się na udzielenie odpowiedzi na kilka podstawowych pytań: rodzaj działalności, forma prawna, wielkość obrotów, dochodów, stan zatrudnienia, ilość generowanych dokumentów. Sprecyzowanie własnych oczekiwań pomoże nam ustalić zakres naszych obowiązków, zaplanować wstępną strategię podatkową oraz ustalić wysokość opłat za nasze usługi.

Czy warto czekać?

Nie ma roku, w którym co najmniej kilku nowych Klientów zwraca się do nas z prośbą o pomoc. W jednym przypadku nawala księgowa, która nie zna się na przepisach, robi błędy, działa zachowawczo, nie doradza, koncentrując się jedynie na prowadzeniu ksiąg. Innym razem, nieoczekiwana kontrola, nieoczekiwane błędy i nieoczekiwane problemy zmuszają do szukania pomocy u profesjonalisty. Kiedy indziej, wysoki dochód, wysoki podatek i brak płynności finansowej powodują problemy, które przerastają możliwości obecnej księgowej. Chcesz się uczyć na własnych błędach?